City View Panorama

  • 92 m²
  • 3 sovrum
  • 2 badrum

Lägenheten City View Panorama Dubrovnik erbjuder närhet till sevärdheterna som Shopping Center Srd, som ligger cirka 5 minuters promenad bort. WiFi erbjuds för gästernas affärs- eller fritidsbehov.

Lägenheten City View Panorama med 3 sovrum har balkong och vardagsrum, samt utsikt över havet. För ökad komfort erbjuds en dusch i lägenheten. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också tillgängliga.

Ett komplett kök är komplett med kylskåp, brödrost och ugn.

Den här 92 m² stora lägenheten har ett behändigt läge, 2 km från Bokars fästning och 3 km från Rektorspalatset. Dubrovniks centrum kan nås på 15 minuters promenad. Lägenheten ligger ungefär 10 minuter med bil från Gamla stadens hamn. Busshållplatsen Tup ligger i närheten av detta boende.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near City View Panorama Dubrovnik
Apartments Aldy
Mobilpris

Apartments Aldy

9.5
Exceptionellt 54 recensioner
68 m från boendet
USD 136 USD 122
per natt
Apartment Marisol - One Bedroom Apartment With Balcony And Sea View
Mobilpris

Apartment Marisol - One Bedroom Apartment With Balcony And Sea View

8.5
Fantastiskt 2 recensioner
76 m från boendet
USD 221 USD 199
per natt
Lumari Dubrovnik Apartment
Mobilpris

Lumari Dubrovnik Apartment

9.5
Exceptionellt 62 recensioner
79 m från boendet
USD 115 USD 104
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    22 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Transfer

    • Flygplatstransfer (mot avgift)

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 22:00
    Utcheckning: från 01:00 till 10:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten City View Panorama?
      Populära sevärdheter nära lägenheten City View Panorama inkluderar bland annat Gamla stadens hamn, Bokars fästning, Rektorspalatset.
    • Hur stort är lägenheten City View Panorama?
      Lägenheten City View Panorama har en total yta på 92 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    22 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    City View Panorama Dubrovnik

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng